O nas

Nasza szkoła powstała w 1992 roku .

O początku działalności pracujemy na własnym autorskim programie metodycznym . Przyjęliśmy zasadę, że musimy być bliżej ucznia i w miarę możliwości ułatwić mu naukę , dlatego rozpoczęliśmy działalność  przede wszystkim na terenie szkół oraz Domów Kultury, co w dzisiejszym „zabieganym świecie” jest dla Państwa dużym ułatwieniem.

Nasi nauczyciele pracują na konspektach i scenariuszach lekcji przygotowywanych przez metodyka i są to programy autorskie. Na terenie dzielnicy Ursus jesteśmy prywatną szkołą językową mającą największą liczbę słuchaczy i absolwentów. Przez minione dwadzieścia lat zaufały nam tysiące naszych słuchaczy . Dlaczego nie mielibyście nam  Państwo zaufać?

 

Na początek odpowiem na pytania które Państwo często stawiacie:

1/ Nie uczymy ” metodą Callana”- pracujemy na własnym programie zweryfikowanym dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku ,

2/ Nie jesteśmy, jak większość szkół językowych, szkołą działająca na zasadzie franszyzy, korzystającą  za opłatą jedynie z nazwy „szkoły matki” i jej reklamy, co oczywiście zdecydowanie podwyższa koszt kursów. W wielu wypadkach franczyzodawcy wymuszają na współpracujących szkołach zakup bardzo drogich podręczników i pomocy naukowych, których koszt sięga niekiedy kilkuset złotych.

3/ Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania-dzieci, młodzież , dorosłych.

4/ W przypadku nawet najmłodszych naszych słuchaczy nie poprzestajemy na zabawie , śpiewaniu piosenek czy uczeniu się kilku wierszyków. Oczywiście z tych form nie rezygnujemy . Są one w przypadku dzieciaczków niezbędne ale podstawą jest nauczenie dziecka komunikacji językowej . Wszak naszym mottem jest: ŁATWOŚĆ CODZIENNEJ KOMUNIKACJI FUNDAMENTEM BIEGŁOŚCI JĘZYKOWEJ.

5 / Zapraszamy Państwa do zobaczenia co potrafią dzieci po kilkumiesięcznej nauce na lekcje powtórzeniowe . Będziecie Państwo mile zaskoczeni.

6/ Mając na względzie Państwa oczekiwania i uznając za największą wartość satysfakcję naszych Klientów , stworzyliśmy w naszych strukturach system raportowania o absencji i wynikach w nauce, co pozwala na bezzwłocznie informowanie Państwa o ewentualnych problemach.

7/ Plany naszych zajęć dostosowujemy do zajęć naszych słuchaczy .

8/ Dzieci spędzające czas po lekcjach w świetlicy są stamtąd odbierane a po zajęciach odprowadzane.

london_mjtef8wo.png
©2020 M.B.C School of English. Designed By Other Media