Dorośli

Kursy dla dorosłych

Ze względu na szerokie spektrum zawodowe uczących się osób, programy nauczania opracowaliśmy  w sposób umożliwiający  ciekawe połączenie nauki języka ogólnego  i wyjście naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom zawodowym poszczególnych słuchaczy poprzez odpowiedni dobór materiałów dodatkowych.

Zadaniem priorytetowym jest budowanie u uczących się  kompetencji komunikacyjnej i pewności w posługiwaniu się językiem. Nasi lektorzy uczestniczą w specjalnie przygotowywanych warsztatach ,w trakcie których poznają najnowsze techniki pracy z grupami dorosłymi.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu atrakcyjności i efektywności zajęć, gwarantują szybkie efekty i utrzymują grupy w niezmienionym składzie przez kilka lat.

Grupy początkujące oprócz standardowych pomocy(podręcznik, zeszyt ćwiczeń, CD) otrzymują  przygotowane przez metodyka szczegółowe scenariusze każdych zajęć, umożliwiające powtórne  prześledzenie ich toku. Każdy scenariusz zawiera dodatkowo pełen zakres wprowadzanego  na zajęciach słownictwa, struktur zdaniowych, wyjaśnienia zagadnień gramatycznych w języku polskim i wszystkie ćwiczenia wykorzystane na zajęciach.

Dołącz do nas

©2020 M.B.C School of English. Designed By Other Media